Volné pracovní místo  Obchodně – technický poradce v AGRO průmyslu

Lokalita Rokycany a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 000–150 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou EKO výživy pro půdu a rostliny hledáme výše uvedenou pozici:

Náplň pracovní pozice:

 Dlouhodobé budování obchodních vztahů s Agronomem / Předsedou / Ekonomem zemědělského podniku a Distribuce

 Pravidelné vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
 Poskytování servisu a poradenství v oblasti výživy rostlin, půd a zvířat u zákazníků s ohledem na rozpočet a návratnost investice

 Aktivní propagace stávajících i nových produktů společnosti a jejich výsledky
 Úzká spolupráce s marketingovým oddělením, sdílení a shromažďování informací pro další prodej a analýzy

 Zodpovědnost za plnění plánu obratu a marže ve svěřeném regionu a reporting vedení společnosti
 Plánování své práce dle požadavků společnosti

Požadujeme

 Obchodní a podnikatelský duch - tah na branku
 Dobré prezentační schopnosti a základní znalosti práce s MS Office
 Znalost anglického jazyka výhodou
 Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, sebereflexe, konstruktivní přístup
 Orientaci v regionu, v půdě, podnebí a dalších klimatických i geografických zákonitostech – velkou výhodou
 Vzdělání agronomického nebo zemědělského směru - velkou výhodou
 Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:
 Zajímavé platové ohodnocení - nástupní mzdu od 32 000 Kč
 Dlouhodobé perspektivní zaměstnání s nelimitovanou variabilní složkou mzdy
 Zajímavá práce pro stabilní mezinárodní společnost, v týmu profesionálů
 Firemní automobil i na soukromé účely, Mobilní telefon, Tablet
 Stravné, příspěvky na jazykové kurzy
 Po dvou letech: 5dní dovolené navíc, příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění
 Kompletní přeškolení při nástupu

Jiná sdělení

Pracovní pozice je volná také pro oblasti:
Okres Mělník
Okres Kladno
Okres Beroun
Okres Kolín
Okres Pardubice
Okres Kutná hora
Okres Chrudim
Okres Havlíčkův Brod
Okres Benešov
Okres Příbram
Okres Pelhřimov
Okres Jindřichův Hradec
Okres Blansko
Okres Prostějov
Okres Rychnov nad Kněžnou
Okres Ústí nad Orlicí
Okres Tachov
Okres Domažlice
Okres Plzeň jih
Okres Rokycany
Okres Klatovy
Okres Strakonice
Okres Prachatice
Okres Český Krumlov
Praha Západ, Praha Východ

V případě zájmu volejte použijte odpovědní formulář .

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Türkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávané osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvoláním písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.