Volné pracovní místo  Obchodně technický referent (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte dobré komunikační schopnosti, vynikající angličtinu a zkušenosti s exportem? Významná mezinárodní společnost v okrese Prostějov hledá do týmu specialistu expedice! Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • zajištění expedice zboží dle požadavků zákazníka
  • každodenní komunikace se zahraničními zákazníky a přepravci
  • tvorba příslušné dokumentace
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vynikající znalost angličtiny, další jazyk výhodou
  • zkušenosti s exportem, znalost celních předpisů výhodou
  • schopnost komunikace, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavá náplň práce v úspěšné zahraniční výrobní společnosti
  • přátelská atmosféra, moderní prostředí
  • využití cizího jazyka s dalším vzděláváním
  • zajímavá mzda s možným růstem
  • příspěvky na stravování
  • spousta dalších firemních benefitů
  • práce na HPP, nástup možný ihned