Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REPREZENTANT #4170441

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro své významné klienty, 3 různé společnosti působící v oblasti strojírenství, stavebnictví a automotive, vhodné kandidáty na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REPREZENTANT

Pozice je výbornou příležitostí pro všechny technicky orientované uchazeče, kteří mají obchodního ducha, chtějí se dále rozvíjet a uplatňovat své zkušenosti.

Region: Plzeňský/Karlovarský/Ústecký/Středočeský kraj

Popis pozice / Náplň práce:
  • Komplexní péče o stávající zákazníky
  • Navazování nových obchodních vztahů
  • Kalkulace nabídek, prezentace, obchodní jednání
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Reporting za obchodní úsek

Požadujeme

Náš klient požaduje:
  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • Zkušenosti na obchodní pozici s technickým produktem
  • Prokazatelné obchodní výsledky a znalost daného regionu
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • ŘP skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • Zaměstnání v dynamicky se rozvíjejících společnostech
  • Hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou
  • Velmi dobré finanční ohodnocení (pevná a pohyblivá složka)
  • Služební vůz i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • Možnost dalšího profesního růstu v rámci společnosti
  • Výborně propracovaný adaptační program
  • Základní produktové školení na centrále společnosti

Jiná sdělení

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pomocí volby "Odpovědět".

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.