Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA (25-35000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáte zajímavou práci na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA v Ostravě? Jste dynamická osobnost a máte obchodního ducha? Domluvíte se německy a polsky a hledáte dlouhodobé zázemí v perspektivní české společnosti?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Stabilní společnost s více než 20tiletou tradicí na trhu působící v oblasti průmyslové automatizace hledá šikovného kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA (25-35000,-Kč)

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí pro německý trh
  • Vedení obchodních jednání, analýza potřeb zákazníka
  • Vytvoření vlastní sítě distributorů
  • Prezentace produktů, návrh cenové kalkulace
  • Komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Zkušenosti na obchodně zaměřené pozici
  • Aktivní znalost německého a polského jazyka podmínkou
  • Iniciativní přistup, kreativitu, samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci ve stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Stravenky
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Pružnou pracovní doba

Místo výkonu práce: Ostrava

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás