Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA (od 35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste technicky založení a máte zkušenosti v obchodní činnosti? Perspektivní firma s mezinárodní působností hledá kolegu do svého týmu na pozici "Obchodně-technický specialista".

Náplň práce:* udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
  • získávání nových zákazníků
  • technická podpora a hledání řešení u stávajících i nových zákazníků
  • samostatná obchodní činnost
  • místo výkonu práce: ČR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru
  • znalosti v oblasti strojírenské výroby
  • zkušenosti s obráběcími stroji
  • zkušenosti a praxe v obchodní činnosti
  • znalost technické AJ
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • dovolená navíc
  • mobilní telefon, notebook, firemní auto
  • příspěvek na životní připojištění
  • příspěvek na stravování