Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA, ref. č. B 182

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významná společnost, která je distributorem elektronických součástek a automatizačních prvků.

Pro divizi zabývající se obvody pro zpracování signálu hledáme kvalitního kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • technická podpora aplikací obvodů u zákazníků
  • rozvoj nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • úzký kontakt se zahraničním týmem
  • účast v programech technického školení, seminářů, veletrhů
  • spolupráce v rámci obchodního týmu, reporting

Požadujeme :

  • VŠ elektro, ideálně obor automatizace, radioelektronika nebo technická kybernetika, mikroelektronika
  • dobrá orientace v oblasti polovodičových součástek
  • komunikativní znalost angličtiny
  • aktivní řidič
  • zkušenost s obchodem výhodnou
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • aktivní osobnost s širokým technickým rozhledem
  • ochota rozvíjet se v zajímavém oboru polovodičových součástek

Nabízíme:

  • práci v týmu schopných a slušných lidí
  • vícesložkové motivační ohodnocení
  • služební automobil i pro osobní potřebu, notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • program soustavného vzdělávání, zahraniční cesty, bonusy

Nástup dle dohody, možný ihned

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.