Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – stavebnictví

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Máte rádi nové výzvy? Máte zkušenosti v obchodu se stavebními produkty? Pak hledáme právě Vás.

Významná zahraniční společnost, která se zabývá prodejem stavebních produktů, hledá do svých řad nového kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - STAVEBNICTVÍ

Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • péče o stávající zákazníky
  • příprava nabídek a cenových kalkulací
  • analýza potřeb klienta, návrh řešení, vyjednávání smluvních podmínek
  • poskytování slev dle firemních směrnic
  • technické konzultace
  • podpora prodeje a plánování akcí na obchodních pobočkách společnosti

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné obchodní pozici
  • široký přehled v oblasti stavebních materiálů
  • znalost regionu
  • PC - MS Office
  • výborné obchodní a komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost
  • ochota cestovat (řidičský průkaz sk. B)

Nabízíme

  • pracovní činnost na HPP
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • motivační platové hodnocení
  • mobilní telefon, notebook
  • automobil i pro soukromé účely
  • stravenky, příspěvek na PP
  • dodatková dovolená

Místo výkonu práce: Praha

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás