Volné pracovní místo  OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - celá ČR, na ŽL!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, silnou nadnárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme uchazeče na pozici: OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající klienty</li>
<li> příprava a realizace marketingových aktivit</li>
<li> monitoring trhu</li>
<li> komunikace a spolupráce s techniky a konstruktéry</li>
<li> odborné poradenství klientům</li>
<li> účast na veletrzích a výstavách</li>
<li> výběr vhodných kooperací, popř. dodavatelů výrobků a služeb potřebných pro realizace dodávek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojní nebo technické </li>
<li> schopnost vést obchodní jednání a dosáhnout výsledku</li>
<li> praxe obchodního zástupce </li>
<li> zkušenosti a znalosti v oblasti technologických dodávek v průmyslu, energetice a strojírenství</li>
<li> vlastní auto</li>
<li> práce na ŽL</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> rozvoj osobnosti, profesní růst </li>
<li> technická specializace v zajímavém oboru</li>
<li> služební telefon GSM, laptop, kancelářské vybavení</li>
<li> motivující finanční ohodnocení dle vlastních výsledků</li>
<li> po zapracování možnost přidělení služebního vozu</li>
<li> práce „Home Office“</li>
<li> nástup ihned</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".