Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, OBRÁBĚNÍ (20.000 - 35.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro doplnění obchodní sítě prodejců obráběcích nástrojů hledáme pro Pardubický/Královehradecký kraj vhodného kandidáta, který dokáže své technické vzdělání a praktické zkušenosti s obráběním prokázat u zákazníka. Pokud jste komunikativní člověk schopný samostatně řídit svůj čas, neváhejte a zašlete životopis.Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, OBRÁBĚNÍ

Náplň práce:

  • Tvorba plánů prodeje pro svěřený region
  • Jednání se zákazníky, udržování vztahů
  • Podíl na technických zkouškách u zákazníka
  • Zpracování technologických požadavků a konzultace s vývojovým oddělením
  • Návrh nových technických řešení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní
  • Znalost třískového obrábění, ideálně praxe CNC programátora
  • Výhodou znalost anglického jazyka
  • Schopnost práce na PC
  • Flexibilita, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní organizace s možnostmi profesního rozvoje
  • Odpovídající technické vybavení a zaškolení
  • Propracovaný systém benefitů
  • Služební automobil

Lokalita pracoviště: Královehradecký/Pardubický kraj
Nástup ihned/dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás