Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (od 35.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Jste obchodník tělem i duší s tahem na branku, zvyklý dodržovat pravidla a dohody? Nevadí Vám cestování? Dokážete komunikovat v polském a anglickém jazyce? Znáte polský trh? Láká Vás pozice OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE?
Tak už neváhejte, čekáme jen na Vás!

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu příjme nového pracovníka na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (od 35.000,- Kč)

Náplň práce:

  • mapování trhu, budování a rozvoj obchodních vztahů (ČR a SR, Střední a Jihovýchodní Evropy)
  • působení v daném regionu
  • péče o zákazníky a maloobchodní společnosti
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • starost o obchodní a marketingovou strategii

Požadujeme

  • min. SŠ - nejlépe technického zaměření
  • obchodní zkušenost min. 2 roky, znalost polského trhu
  • polský jazyk slovem i písmem, pokročilý AJ
  • řidičský průkaz skupiny: B
  • ochota cestovat
  • samotnost, orientace na výsledek, reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • služební vozidlo (i pro soukromé účely)
  • jazykové vzdělání
  • příspěvek na penzijní připojištění, stravování
  • realizace v progresivní zahraniční společnosti

Životopisy prosím zasílejte v českém a anglickém jazyce pomocí volby "odpovědět".

Místo výkonu práce: Zlínský kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás