Volné pracovní místo  Obchodně - technický zástupce pro procesní elektrochemii

Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

  • hlavní oblast působnosti: Česká republika (pracoviště Praha, Brno nebo Ostrava)
  • zaměření: měření pH, vodivosti, DO, zákalu atd. v průmyslu
  • hlavní náplň: prodej, instalace a technická podpora procesních senzorů, armatur a převodníků, přímý kontakt se zákazníky včetně jejich návštěv, vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky, aplikační poradenství

Požadujeme

  • minimální požadované vzdělání: vysokoškolské 2. stupně se zaměřením na elektrotechniku, nebo technické vědy
  • vyhláška 50 §6+7+8, minimálně §6
  • komunikativnost a dobré vystupování
  • vysoké nasazení, pečlivost a spolehlivost
  • zodpovědný přístup
  • řidičský průkaz B
  • ochotu cestovat
  • aktivní znalost angličtiny
  • zkušenosti s řídícími systémy výhodou

Nabízíme

  • pohyblivá pracovní doba
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění (po 3 letech)
  • notebook
  • mobilní telefon
  • vzdělávací kurzy, školení
  • auto i pro soukromé účely
  • bonusy/prémie/13. plat v závislosti na výkonech
  • stravenky/příspěvek na stravování