Volné pracovní místo  Obchodně- technický zástupce- PRODEJ VSTŘIKOLISŮ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte zkušenosti z oblasti obchodu nebo projektového managementu? Hledáte pozici, kde se budete moci realizovat nejen jako obchodník, ale i jako technický specialista-odborník a poradce pro klienta? Hledáte společnost se silnou kulturou a podporujícím prostředím? Pro našeho klienta, významná strojírenská společnost-jeden z lídrů ve svém oboru, hledá kandidáty na pozici Obchodně-technického zástupce?<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Zejména starost o aktuální portfolio zákazníků, rozvoj obchodních vztahů</li>
<li> Získávání nových klientů pro společnost</li>
<li> Tvorba nabídek, hledání řešení dle klientovych jedinečných potřeb</li>
<li> Prezentace společnosti na veletrzích</li>
</ul>
<br/>Lokalita bydliska Vysočina a J Čechy<br/>Lokalita výkonu práce J a Z Čechy

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ / VŠ technického směru-strojní / elektro</li>
<li>praxe na pozicích v obchodě / v projektovém managementu / aplikačním inženýrství</li>
<li>orientace v technické dokumentaci</li>
<li>schopnost dobrého navázání kontaktu, rozvoj vztahů s klienty</li>
<li>zájem o výrobní stroje</li>
<li>komunikativní úroveň AJ / NJ</li>
<li>ochota cestovat</li>
<li>ŘP. sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li>auto k osobním účelům, </li>
<li>notebook, tiskárna, mobil, </li>
<li>5 týdnů dovolené, </li>
<li>5 dnů sick day,</li>
<li>home office, </li>
<li>13. plat</li>
<li>zaškolení v Německu, později průbežné proškolování na technické novinky</li>
<li>firemní akce</li>
<li>motivující finanční ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".