Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

  • Akvizice nových zákazníků v rámci ČR a SR (společnosti působící v odvětví automotive, strojírenství, apod.)
  • Řízení a správa portfolia nových projektů
  • Průběžná komunikace se stávajícími zákazníky
  • Obchodní schůzky se zákazníky, definování jejich požadavků a specifikací
  • Prezentace produktů zákazníkovi
  • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
  • Zjišťování zpětné vazby od zákazníků, analýza konkurence
  • Zajištění procesu fakturace (ve spolupráci s podpůrným oddělením v zahraničí)
  • Technické školení zákazníků
  • Týdenní reporting managementu
  • Realizace marketingových aktivit

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické velkou výhodou)
  • Zkušenosti na obchodní pozici
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Dobré technické znalosti
  • Proaktivní přístup, „drive“
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Orientace na výsledek
  • Schopnost samostatně jednat a rozhodovat se
  • Vysoká úroveň sebeřízení
  • ŘP sk. B - ochota často cestovat

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Náročná a zajímavá náplň práce – příležitost k seberealizaci
  • Perspektiva profesního rozvoje a růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity (odměny z prodeje, služební auto k soukromému užívání, školení, aj.)
  • Nástup možný ihned
  • Zázemí pracoviště v centru Brna

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".