Volné pracovní místo  OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Hledáme šikovných kolegů elektrotechniků do našeho českého týmu.

Chcete nacházet efektivní technická řešení a vylepšení pro naše zákazníky?
Pomáhame lidem udržovat výrobní stroje a automatizované výrobní linky v produkci a budovat nové moderní výrobní stroje a automatizované výrobní linky, za což jsou naši zákazníci vděční a stávají se našimi přáteli.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • nacházení a realizování řešení v oblasti: zařízení na odstraňování statické elektřiny FRASER Anti-Static Techniques LTD; senzorová technika: MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, Frabo AG a jiných světových výrobců komponentů pro průmyslovou automatizaci;
  • technická podpora a péče o stálé zákazníky;
  • ve spolupráci s marketingovým oddělením vyhledávání i nových zákazníků;
  • realizace prezentací novinek u našich zákazníků;
  • odpovědnost za svěřený region.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Region v oblasti místa Vašeho bydliště

PLATOVÉ PODMÍNKY:
Nástupní plat podle vzdělání a praxe, základný plat 25 000 Kč - 30 000 Kč v hrubom + výkonnostní prémie na základě obratu z prodeje.

Požadujeme

Zaměřujeme se hlavně na oblast senzoriky a statické elektřiny v automatizované výrobě

Co budete potřebovat:
  • středoškolské vzdělání s maturitou + 2 roky praxe v oboru - senzorová technika, automatizace, elektrotechnika nebo v příbuzném elektro oboru.
  • vysokoškolské I./II./III. stupně - i absolventi
  • schopnost čtení technické dokumentace v anglickém jazyce
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme

  • neustálé vzdělávání v oblasti nejmodernějších technologií
  • osobnostní a kariérní růst
  • technickou podporu, podporu týmu
  • flexibilní pracovní dobu z místa tvého bydliště (2 dny v týdnu home Office, 3 dny práce v terénu)
  • služební auto, služební mobil, služební notebook

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

EXIM - TECH, s.r.o. je na Slovenku již 15 let a protože firma expanduje, budujeme tým pracovníků i v České republice.
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje nejvyšší kvalitu komponentů, technologií a částí strojů, poradenství, technickou podporu a řeší konkrétní potřeby zákazníků. Působí na slovenském a českém trhu. Je vysoce profesionální technickou podporou pro malé i velké firmy z oblasti výroby automobilů, strojírenství, papírenského, potravinářského, plastikářského, farmaceutického, gumárenského průmyslu.