Volné pracovní místo  OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v nejvyšší kvalitě,poradenství, technickou podporu a řeší konkrétní potřeby zákazníků pro malé i velké firmy z oblasti výroby automobilů, strojírenství, papírenského, potravinářského, plastikářského, farmaceutického, gumárenského průmyslu.

  • Je Vám blízký náš obor a chcete se u nás realizovat?
  • Dokážete nacházet rychle a efektivně řešení?

Vaším výsledkem práce bude klient, kterému jste našel/a spolehlivé řešení.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • práce v oblasti senzorové techniky a automatizace výroby
  • technická podpora, péče o stálé zákazníky
  • realizace prezentací novinek u našich zákazníků

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: region v oblasti místa bydliště
PLATOVÉ PODMÍNKY: nástupní plat podle vzdělání, praxe a znalostí od 25 000Kč do 30 000Kč + výkonnostní prémiová složka
TERMÍN NÁSTUPU: ihned, dohodou
DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: plný úvazek

Požadujeme

CO BUDETE POTŘEBOVAT, ABYSTE U NÁS MOHL/A ZAČÍT?
  • středoškolské vzdělání s maturitou + 2 roky praxe v elektrotechnickém oboru
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?
  • můžete se u nás realizovat a ukázat co ve Vás je
  • máte možnost se neustálé vzdělávat v oblasti nejmodernějších technologií ohledně automatizace výroby
  • stanete se profíkem v daném oboru a budete pevným bodem pro naše klienty
  • můžete se s jakýmkoli dotazem obrátit na technickou podporu firmy
  • stanete se pánem svého času
  • budete pracovat 2 dny Home Office a 3 dny práce u zákazníků

Vhodné pro

Absolventy.