Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE ve strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient, společnost zabývající se zpracováním plechů, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici<br/>
<br/>OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE ve strojírenství<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zodpovědnost za zahraniční zákazníky</li>
<li> Akvizice nových zákazníků a komunikace se stávajícími</li>
<li> Zahraniční služební cesty 1x/měsíc</li>
<li> Tvorba cenových nabídek</li>
<li> Spolupráce na zefektivňování výroby, tvorbě propagačních materiálů</li>
<li> Účast na veletrzích</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> Praxe na obdobné pozici (ideálně ve strojírenství)</li>
<li> Čtení technických výkresů velkou výhodou</li>
<li> Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou</li>
<li> Aktivní znalost německého jazyka výhodou</li>
<li> Pokročilá znalost MS Office (především Excel)</li>
<li> Řidičský průkaz sk.B</li>
<li> Stabilní osobnost, odolnost vůči stresu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zajímavé platové ohodnocení (fix + provize)</li>
<li> Mobilní telefon, notebook, automobil i pro soukromé účely</li>
<li> Po zapracování pružná pracovní doba</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".