Volné pracovní místo  Obchodně technický zástupce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Zajímá Vás obchod? Baví Vás komunikovat? Máte tah na branku? Potom pro našeho významného klienta, českou společnost podnikající v zateplování rodinných domků a bytových budov, hledáme právě Vás na pozici obchodně-technického zástupce do divize bytových domů.

Pracovní náplň
  • Péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Monitoring trhu.
  • Spolupráce s bytovými odbory.
  • Obchodní jednání.
  • Příprava nabídek a jejich prezentace.
  • Reporting vedení společnosti.

Požadujeme

Požadujeme
  • SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického nebo ekonomického směru).
  • Praxe v obchodě velkou výhodou.
  • Perfektní komunikační dovednosti.
  • Dobře prezentační schopností.
  • Cílevědomost a spolehlivost.
  • ŘP B – aktivní řidič.

Nabízíme

Nabízíme
  • Fixní platové ohodnocení 20 000 Kč + 3% provize z prodeje (zakázky v statisícových hodnotách)
  • Odborné vzdělávání a zaškolení.
  • Firemní automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook aj.
  • Bohatou firemní kulturu.
  • Možnost práce z domova a flexibilního plánování pracovní doby.