Volné pracovní místo  Obchodně - technický zástupce

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, významnou společnost a jednoho z předních výrobců stavebního materiálu v Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně technického zástupce.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • Aktivní práce v terénu, návštěvy staveb, realizování schůzek se zákazníky
  • Pravidelné produktové a obchodní školení
  • Realizace předváděcích akcí u zákazníků
  • Technická podpora a pomoc zákazníkům
  • Uzavírání rámcových kupních smluv se zákazníky
  • Vytváření cenových nabídek
  • Návrhy adekvátních řešení k uspokojení potřeb zákazníků
  • Pomoc zákazníkům při vytváření objednávek
  • Aktivní komunikace s ostatními odděleními ve společnosti a s ostatními kolegy
  • Organizace a evidence pracovní doby, vedení záznamů ze schůzek
  • Reporting své činnosti svému nadřízenému
  • Účast na firemních školeních, návštěvách výroben a společenských akcích

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe ve stavebnictví
  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici alespoň 3 roky
  • Dobrá znalost Outlook a MS Office
  • Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, ochota dále se rozvíjet
  • Komunikativní znalost anglického nebo polského jazyka – výhodou
  • Systematičnost
  • Časová flexibilita
  • Cílevědomost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Odpovídající platové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
  • Služební automobil (i pro osobní účely)
  • Stravenky
  • Telefon
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Po úspěšném zapracování 5 týdnů dovolené
  • Slevy na firemní výrobky
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů