Volné pracovní místo  Obchodní a marketingový(á) referent(ka)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Rádi komunikujete s lidmi? Jste soutěživí a tvořiví? Baví vás obchodní práce v technickém prostředí? Nevadí vám cestování? Máte rádi dobrodružství? Právě pro vás jsme připravili pracovní pozici, která vám padne jako ulitá.

Co vás čeká:

  • Aktivně se účastnit obchodních aktivit společnosti
  • Komunikovat s novými i stálými zákazníky zahraničí, ale i v tuzemsku
  • Obchodní a technické konzultace s klienty
  • Připravovat obchodní nabídky / rozpočty
  • Získávat objednávky od klientů
  • Publikovat příspěvky na firemním webu a sociálních sítích
  • Spolupracovat při přípravě marketingových kampaní
  • Aktivně se účastnit výstav, propagačních akcí, seminářů a jiných setkání

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti budete potřebovat:

  • Střední vzdělání ukončené maturitou (technický obor výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (ka)
  • Nutná komunikační znalost anglického jazyka

Nabízíme

Ke všem pracovním pozicím nabízené výhody a benefity:

  • Platový růst dle dosahovaných výsledků a výkonnostní bonusový systém nad rámec základní měsíční mzdy
  • Práce v menším kolektivu dynamicky rozvíjející se společnosti
  • Přátelská atmosféra, osobní přístup, profesní a kariérní růst
  • Dovolená nad zákonný rámec
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Mobilní telefon a počítač
  • Drobné občerstvení na pracovišti zdarma
  • Společenské akce i s doprovodem

Vhodné pro

Absolventy.