Volné pracovní místo  Obchodní a projektový specialista – pekařské technologie

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Vyrábíme ty nejmodernější stroje pro potravinářskou, zdravotnickou ale i průmyslovou oblast. Neustále rozšiřujeme sortiment a svou prodejní síť tak, aby byla schopna uspokojovat požadavky našich zákazníků.

Jeden z probíhajících perspektivních projektů je obchod s pekařskými technologiemi. Momentálně hledáme obchodníka s technickým zaměřením, který nám pomůže oživit a posunout náš projekt dopředu.

Zákazníky máme v celé České republice, proto očekáváme akčnější jedince, kteří rádi pracují v terénu. 😊

Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Máte zkušenosti s pekařskými technologiemi nebo jste se v podobné oblasti pohyboval? Jste zaměřený na výsledek a máte tah na branku? Přihlaste se! 😊

Náplň práce:
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích – od inicializace přes finance, technickou konfiguraci, uzavření smlouvy až po poprodejní péči
  • Úzká spolupráce s našim výrobním závodem v Německu v rámci různých oddělení a divizí
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty v rámci Čech a Moravy

Požadujeme

  • Zkušenosti s výrobní nebo obchodní činnosti týkajících se pekařských technologií
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Ochotu cestovat po celé České republice

Nabízíme

  • Motivační, navyšující se mzdové ohodnocení 50.000 Kč jako nástup a víc, dle zkušeností
  • HPP
  • Bonusy z prodeje
  • Stravenky
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Mobil
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Příspěvky na volný čas
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce z domácího prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost služební cesty do zahraničí
  • Vzdělávací kurzy
  • Poctivé zaučení na začátku spolupráce
  • Možnost karierního růstu
  • Podpora týmu z kanceláře
  • Firemní akce

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!