Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ASISTENT/-KA Junior - práce po telefonu!!!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Jste komunikativní?
Máte zkušenosti z oblasti aktivního telesales?
Jste absolvent a hledáte vhodné pracovní uplatnění?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS! Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

Náplň práce:
  • aktivní oslovování výrobních společností
  • komunikace s vedoucími pracovníky ve společnostech
  • návrhy řešení dle požadavků klienta
  • administrativní (kancelářská) činnost spojená s telefonováním

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti telesales, popř. zákaznickém servisu velkou výhodou
  • obchodního ducha, cílevědomost, samostatnost
  • excelentní komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • velmi zajímavé bonusy dle výsledků
  • zaměstnanecké benefity, bohatý motivační program
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • zajívamou práci v zavedené personální společnosti
  • možnost uplatnit svůj potenciál
  • zaškolení v oboru, možnost odborného růstu

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem
Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".