Volné pracovní místo  Obchodní asistent s AJ (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte práci, ve které plně využijete svoji výbornou znalost angličtiny? Hledáme šikovného komunikativního asistenta/asistentku do oddělení obchodu.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro oddělení obchodu (smlouvy, nabídky, aj.)
  • správa zakázek a jejich aktualizace
  • kontakt se zákazníky, řešení požadavků, příp. neuhrazených faktur
  • péče o stávající i nové zákazníky

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilá angličtina – každodenní
  • praxe v obchodní činnosti výhodou
  • komunikativnost, schopnost jednat s lidmi, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • práce na HPP v mezinárodním prostředí
  • možnost využití anglického jazyka
  • týden dovolené navíc
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Olomouc

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.