Volné pracovní místo  Obchodní asistent

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, rychle se rozvíjející společnost zabývající se výrobou elektronických komponentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní asistent

Náplň práce:
  • vyřizování přijatých a vydaných objednávek, zajišťování jejich plnění
  • podpora obchodních zástupců
  • tvorba nabídek a podkladů
  • prodej výrobků a služeb stávajícím zákazníkům
  • vyhledávání a kontaktování nových zákazníků

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • nejméně 1 rok zkušeností z oblasti prodeje – telekomunikace, informační technologie
  • aktivní AJ
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné komunikativní schopnosti, obchodního ducha
  • příjemné vystupování a jednání se zákazníkem
  • vysoký pracovní standard s etickým přístupem
  • vítány jsou znalosti v oblasti optických a metalických datových sítí, elektronických součástkách, znalost informačního softwaru a praxe v obchodním oddělení distribuční nebo výrobní společnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • plat dohodou dle zkušeností

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Plat: dohodou dle zkušeností

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář