Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAGER / OBCHODNÍK #1516348

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na pozici

OBCHODNÍ MANAGER / OBCHODNÍK

Popis pozice / Náplň práce:
· Aktivní vyhledávání (90% času) a budování dlouhodobých partnerství s klíčovými zákazníky
· Vyjednávání obchodních podmínek a zajišťování smluvních vztahů v oblasti pohledávek a financování
· Komunikace s top manažery společností (FŘ, GŘ)
· Zodpovědnost za vytváření nabídek, prezentací
· Komunikace s úvěrovým oddělením

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ/SŠ vzdělání
· Úspěšná obchodní praxe ve finanční sféře (segment B2B) minimálně 2 roky v jedné společnosti podmínkou
· Zkušenosti z oblasti firemních financí, pojištění právnických osob
· Komunikativní znalost AJ
· Dobrá znalost MS Office
· Řidičský průkaz sk. B
· Ochotu cestovat
· Zájem o obchod, proaktivitu, tah na branku a dotahování úkolů

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Velice dobré fixní finanční ohodnocení a dále velmi dobré neomezené bonusy
· Mobilní telefon, notebook
· Auto i k soukromému užití
· A mnoho dalších firemních benefitů
· Možnost profesionálního rozvoje
· Zajímavou práci u stabilní mezinárodní společnosti
· Mladý pracovní tým, který se baví nejen prací
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Nástup ihned

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.