Volné pracovní místo  Obchodní manager (Praha Střední Čechy)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro našeho klienta - významnou nadnárodní společnost- hledáme motivované kandidáty pro nově otevřenou pozici :

OBCHODNÍ MANAGER (PRAHA + STŘEDNÍ ČECHY)

Náplň práce:
vedení týmu regionálních ředitelů
úzká spolupráce s obchodním ředitelem firmy
aktivní péče o vztahy s klíčovými zákazníky
zodpovědnost za obchodní aktivity a výsledky v daných regionech
prezentace obchodních výsledků a reportů za danou oblast

Požadavky na uchazeče:
dlouholeté zkušenosti s obchodem v oblasti automotive
zkušenost s vedením většího týmu podřízených
komunikační prezentační dovednosti odolnost vůči stresu
orientace na výsledek cílevědomost spolehlivost samostatnost
časovou flexibilitu neustálé cestování mezi jednotlivými pobočkami
dobrá znalost MS Office
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
zodpovědnou práci v prosperující společnosti v oblasti automotive
prostor pro seberealizace
uplatnění managerských dovedností
zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".