Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER / automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící ve Zlínském regionu, hledáme vysoce motivovaného člověka na pozici Obchodního manažera pro oblast automotive.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace se zákazníky </li>
<li> jednání s klíčovými partnery </li>
<li> strategické vedení a řízení obchodního případu v rámci projektů </li>
<li> příprava cenových nabídek</li>
<li> spoluúčast na projektech</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> VŠ ekonomického nebo technického směru</li>
<li> zkušenosti na stejné pozici min 3 roky </li>
<li> praxe v oblasti obchodu, především v automotive podmínkou</li>
<li> aktivní znalost anglického jazyka</li>
<li> manažerské dovednosti</li>
<li> komunikativní a cílevědomá osobnost</li>
<li> samostatnost, flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi</li>
<li> zajímavé firemní benefity</li>
<li> možnost dál se profesně rozvíjet</li>
<li> stabilní zaměstnání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".