Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER - AJ/POLŠTINA (zkrácená či nepravidelná pracovní doba, zaškolení)

Lokalita Třebíč a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte rádi obchod a domluvíte se polsky? Právě pro polský trh hledáme posilu do obchodního týmu! Angličtina k tomu je velkou výhodou stejně jako zkušenosti z obchodu.

CO BUDETE DĚLAT?
Prohlubovat vztahy se stávajícími zákazníky a budovat nové vazby (oblast oděvnictví)
Poskytovat podporu a poradenství stávajícím zákazníkům
Tvorba nabídek pro stávající a nové zákazníky
Provádět analýzu požadavků zákazníků
Přijímat objednávky a zpracovávat je
Komunikovat s realizačním týmem

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Práci v mezinárodním týmu
Flexibilní pracovní dobu
Možnost zkrácené či nepravidelné pracovní doby
Možnost zaškolení
5 týdnů dovolené
Profesní vzdělávání a osobní růst
Příspěvek na dopravu a životko
Příspěvek na volnočasové aktivity a zdraví
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: region Třebíč / Home office / zahraničí