Volné pracovní místo  Obchodní manažer ČR, prodej designového nábytku

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro zahraničního klienta prodávající široké spektrum kvalitního designového nábytku hledáme kandidáta na pozici Obchodní manažer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>akvizice klientů (široké portfolio zákazníků)</li>
<li>péče o stávající klientelu</li>
<li>rozvíjení vztahů s klienty</li>
<li>zodpovědnost za obchodní aktivity v rámci celé České republiky, potenciálně i Slovenska</li>
<li>časté cestování</li>
<li>reporting</li>
<li>samostatná práce</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>komunikativní znalost anglického nebo italského jazyka</li>
<li>relevantní zkušenost z obchodní činnosti</li>
<li>znalost nábytkářského trhu výhodou</li>
<li>kontakty v oboru výhodou</li>
<li>nadšení pro design a nábytek</li>
<li>ochota podílet se na rozvoji začínající společnosti</li>
<li>loajálnost, stabilita</li>
<li>drive</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>motivující finanční ohodnocení</li>
<li>možnost pracovat samostatně a odpovídat za své výsledky</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".