Volné pracovní místo  Obchodní manažer divize industry pro region východní Čechy

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti prodeje profesionální montážní techniky, hledáme vhodného kandidáta pro nově vzniklou oblast na pozici: Obchodní manažer divize industry pro region východní Čechy.

Náplň práce:
  • prodej výrobků obchodním i průmyslovým podnikům
  • vytváření a udržování vztahů industry
  • udržování a rozvoj teritoriálního pokrytí divize industry
  • předvádění výrobků za použití vzorků nebo katalogu
  • zajištění profesionálního představení výrobků
  • účast a spoluorganizace vzdělávacích seminářů pro zákazníky
  • příprava a aktualizace seznamu zákazníků
  • cestování po celém přiděleném teritoriu a pravidelné návštěvy zákazníků
  • akvizice nových zákazníků divize

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti z prodeje nutné
  • znalost práce na PC
  • bydliště v regionu
  • ochota cestovat
  • znalost NJ popř. AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

  • zázemí a solidnost mezinárodní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • vstupní školení
  • osobní automobil i k soukromému užití
  • notebook
  • mobilní telefon

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Hradec Králové, Pardubice a okolí těchto měst
Plat: 25.000-30.000,- Kč + provize z obratu

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".