Volné pracovní místo  Obchodní manažer – export

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se výrobou svařovaných trubek a profilů a zpracováním ocelových svitků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer – export.

Náplň práce:

  • Prezentace společnosti s cílem zajištění zakázek pro výrobu a prodej přesných svařovaných trubek a profilů
  • Zpracovávání poptávek zákazníků a následných nabídek (cenové kalkulace, dohled nad rozpočty jednotlivých projektů, vedení jednání o cenách)
  • Vedení obchodních jednání, řešení smluvních vztahů
  • Služební cesty v rámci celé ČR i zahraničí (zejména Slovensko, Německo, Rakousko)
  • Spolupráce při tvorbě obchodní strategie
  • Převzetí zavedeného portfolia zákazníků

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou
  • Min. 3 roky praxe na obchodní pozici
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem)
  • Praxe v strojním nebo hutním oboru – velkou výhodou
  • Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • Výborné prezentační, komunikační, organizační dovednosti
  • Ochotu cestovat a učit se nové věci
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Perspektivní práci na HPP v stabilní a rostoucí české společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení úměrné zkušenostem daného kandidáta
  • Služební automobil, telefon, notebook
  • Přátelské pracovní prostření a různorodou práci
  • Závodní dotované stravování v areálu firmy
  • Možnost mobilních tarifů i pro příbuzné
  • Pohyblivou pracovní dobu
  • Kompletní zaškolení a neustálou podporu kolegů a vedoucího oddělení
  • Moderní pracovní prostředí v nových kancelářích v Brně
  • Možnost práce na homeoffice
  • Možnost pro profesní i osobnostní rozvoj
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Pojištění osobní zodpovědnosti
  • Firemní dni – teambuilding, vánoční večírek
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup: možný ihned
  • Pracoviště: Kanceláře v Brně, působnost po celé ČR a v zahraničí (primárně SR, DE, AT)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Závodní stravování
  • Možnost občasné práce z domova

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá nebo Němčina - Středně pokročilá

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.