Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER - FMCG

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte zájem se realizovat v mezinárodní výrobní společnosti na obchodní pozici? Máte zkušenosti z potravinářského průmyslu? Možná hledáme právě Vás! Vypisujeme řízení pro našeho klienta na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA - FMCG. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komplexní péče o klíčové zákazníky </li>
<li> vyhledávání nových obchodních příležitostí</li>
<li> průzkum trhu, vytváření a implementace prodejní strategie</li>
<li> aktivní účast na obchodním procesu, získávání a realizace zakázek</li>
<li> vytváření nabídek a kalkulací dle požadavků zákazníka</li>
<li> kreativní a operativní řešení problémů v realizaci, hledání alternativ</li>
<li> analýza a reporty pro vedení</li>
<li> spolupráce na vývoji nových produktů</li>
<li> účast na veletrzích</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> znalost AJ na pokročilé úrovni</li>
<li> zkušenosti v oblasti FMCG podmínkou - preference zkušeností z potravinářského průmyslu</li>
<li> schopnost vedení obchodních jednání</li>
<li> aktivní přístup ve vyhledávání nových příležitostí</li>
<li> silný obchodní profil</li>
<li> cit pro marketing</li>
<li> komunikativní osobnost bez problému navazovat nové vztahy</li>
<li> řidičský průkaz typu B</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní zaměstanání v prosperující společnosti</li>
<li> motivační ohodnocení a zajímavý systém benefitů</li>
</ul>