Volné pracovní místo  Obchodní manažer - hornictví

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient nabízí zajímavou pracovní příležitost ve stabilní společnosti se zahraniční účastí na pozici:<br/>
<br/>OBCHODNÍ MANAŽER <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace, udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky</li>
<li> vyhledávání nových obchodních příležitostí</li>
<li> obchodní kooperace v rámci celé mezinárodní skupiny závodů společnosti</li>
<li> analýzy vývoje mezinárodního trhu</li>
<li> realizace obchodní strategie společnosti</li>
<li> příprava tarifních nabídek a obchodních smluv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> zkušenosti na pozici obchodního manažera v segmentu hornictví nutností</li>
<li> znalosti z daného segmentu (stroje a produkty) </li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> samostatnost, obchodní myšlení</li>
<li> orientace na výsledek</li>
<li> dobré organizační a komunikační dovednosti</li>
<li> spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, reprezentativní vystupování</li>
<li> vysoké pracovní nasazení</li>
<li> znalost práce na PC - MS OFFICE, SAP výhodou</li>
<li> řidičský průkaz B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> další benefity</li>
<li> příspěvek na zdravotní pojištění</li>
<li> služební vůz</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> možnost práce na home - office</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".