Volné pracovní místo  Obchodní manažer - OKNA

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti stavebních výplní otvorů a aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ MANAŽER.

Pracovní náplň:
  • Prodej dřevěných, hliníkových a plastových oken a dveří
  • Vyhledávání nových zákazníků se zaměřením na koncové zákazníky, architekty a menší stavební firmy
  • Práce na obchodním případu od prvotního kontaktu až po předání díla
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků
  • Zaměřování stavebních otvorů v terénu
  • Komunikace s výrobními závody

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně stavebního směru
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti s prodejem oken podmínkou
  • Znalost práce na PC
  • Znalost kalkulačního programu KLAES
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Obchodního ducha, tah na branku
  • Spolehlivost, trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
  • Práce na HPP nebo ŽL
  • Motivující platební ohodnocení (FIX + velmi zajímavé provize z prodeje)
  • Služební automobil, notebook, telefon
  • Vstupní zaškolení
  • Vzorková prodejna v Praze 3
  • Nástup možný ihned anebo dle dohody