Volné pracovní místo  Obchodní manažer pro klíč. zákazníky s AJ (30-35.000 Kč, bonusy)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledá se obchodní manažer s plynulou angličtinou! Rozšiřte tým významné společnosti, která Vám nabídne možnost seberealizace, zajímavé benefity a celkově příjemné pracovní podmínky vč. atraktivní mzdy.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků za účelem prezentace společnosti a portfolia výroby
  • příprava nabídek, smluv, účast na jednáních
  • udržování vztahů s klíčovými zákazníky společnosti – návštěvy, komunikace s nimi, atd.
  • řešení požadavků stávajících zákazníků

Požadujeme

  • min. 2 roky praxe na pozici obchodníka/obchodního manažera ve strojírenství
  • angličtina na pokročilé úrovni, druhý jazyk výhodou
  • obchodní myšlení, tah na branku, příjemné vystupování
  • ŘP sk. B – ochota cestovat

Nabízíme

  • stabilní místo na HPP ve firmě, která má dobré jméno
  • správa portfolia již aktivních zákazníků
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc
  • odborné/jazykové vzdělávání
  • firemní akce
  • nástup možný ihned