Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY CEE | KAM

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-13-238556. NOVÁ VÝZVA NA OBZORU - pozice Key Account Manager pro klíčové OEM zákazníky ve střední Evropě! Jsme nadnárodní automotive společnost na Vysočině a rozhodli jsme se posílit náš tým o profesionála v našem oboru, který má silné obchodní zkušenosti a dokáže rozvíjet stávající spolupráci + realizovat nové obchodní cíle s našimi klíčovými zákazníky.<br/>
<br/>Vaším úkolem na pozici KAM bude:<ul>
<li> péče a podpora pro stávající OEM zákazníky</li>
<li> rozvíjení potencionálu u stávajících zákazníků!</li>
<li> aktivní hledání nových obchodních projektů</li>
<li> částečně také nové akvizice, mapování trhu</li>
<li> region: střední Evropa</li>
<li> úzká spolupráce s vedoucím výroby a podpora projektového týmu</li>
<li> tvorba cenových nabídek, kalkulací, podkladů pro jednání</li>
<li> aktivní práce v terénu, časté cestování</li>
</ul>
<br/>U nás nebudete jen jednou částí ozubeného kola - skutečně bude záležet hodně na Vás, jakým způsobem si své fungování na pozici KAM nastavíte. Jsme sice nadnárodní společnost, ale mateřská firma nám dává poměrně dobrý prostor k samostatnému rozhodování. S tím ale na druhou stranu souvisí i to, že na Vás bude kladena velká zodpovědnost a očekávání výborných obchodních výsledků. Je to výzva pro skutečné obchodníky!

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání (technický/ ekonomický směr)</li>
<li> AJ pro komunikaci slovem i písmem na výborné úrovni</li>
<li> silné obchodní zkušenosti, ideálně na pozici KAM</li>
<li> předchozí obchodní praxe v oblasti zpracování plastů nutností (automotive výhodou)</li>
<li> zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní společnosti</li>
<li> orientace v technické a výkresové dokumentaci</li>
<li> analýzy, ekonomický přehled</li>
<li> osobnostní předpoklady: výborný komunikátor, silná osobnost, týmový hráč, schopnost prosadit se, organizační dovednosti</li>
<li> MS Office (Word, Excel!)</li>
<li> ochota cestování a práce v terénu</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> velmi zajímavé finanční ohodnocení!</li>
<li> fixní mzda: až 50 000 Kč + variabilní složka na základě plnění obchodních cílů</li>
<li> služební automobil i pro soukromé užívání</li>
<li> notebook, mobil</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
</ul>