Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER PRO MORAVU - ČR, ref.č. IV-373

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významná česká společnost, která již 22 let působí na trhu v oblasti prodeje, servisu a zapůjčení stavebních strojů a mechanizace, které mají své uplatnění také v komunální sféře a v zemědělství. Firma má 3 pobočky v rámci ČR.

OBCHODNÍ MANAŽER s postupem na pozici VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU PRO ČR.

Pracovní náplň:
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • samostatné vedení jednání se zákazníkem za účelem prodeje strojů i servisních služeb
  • akvizice a každodenní kontakt se zákazníky
  • práce s databází stávajících i potencionálních zákazníků
  • poskytování obchodních a technických informací zákazníkům
  • příprava nabídek (technické a cenové zpracování)
  • spolupráce na marketingových aktivitách a sledování vývoje na trh

Pracovník začne v rámci adaptační fáze pracovat jako samostatný obchodník pro Moravu, a max. do 6-ti měsíců postoupí na pozici manažera obchodní skupiny pro ČR, s úkolem vedení a koučování týmu obchodních zástupců v rámci celé ČR. Práce je situovaná pouze do terénu, ne office.

Nástup: možný dohodou

Požadujeme

  • vzdělání nejlépe technického nebo obchodního směru (SŠ, VŚ)
  • praxe v obchodu se stavebními a zemědělskými stroji
  • samostatnost, výborné komunikační a obchodní dovednosti, obchodní uvažování, ochotu cestovat
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • práce na PC uživatelsky, ŘP skupiny B
  • orientace na výsledky a loajalitu vůči zaměstnavateli
  • příjemné vystupování, pozitivní myšlení, komunikativnost, samostatnost, časovou flexibilitu

NUTNOU PODMÍNKOU JE PRAXE V PRODEJI STAVEBNÍ MECHANIZACE A STROJŮ, ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ.

Nabízíme

  • zajímavou práci v obchodu s aktivním osobním kontaktem se zákazníky
  • práci na trvalý pracovní poměr
  • motivující finanční ohodnocení ( nad 50 000,- Kč)
  • velmi zajímavé provize z prodeje jednotlivých strojů a mechanizace
  • notebook, mobilní telefon
  • služební automobil v případě dohody k soukromým účelům
  • další zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.