Volné pracovní místo  Obchodní manažer s AJ – práce na HPP (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete být důležitou součástí obchodního týmu úspěšné výrobní společnosti, zprostředkovávat prodej produktů zahraničním zákazníkům a mít možnost cestovat? Nabízíme práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu na pozici obchodního manažera! Zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • zprostředkování prodeje výrobků novým i stávajícím zákazníkům
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a oslovování potenciálních zákazníků
  • rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky a podpora jejich požadavků
  • vytváření cenových nabídek a prezentací
  • vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv
  • tvorba potřebné dokumentace a reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomické/technické
  • pokročilá znalost angličtiny, druhý jazyk výhodou
  • praxe v obchodní činnosti ve výrobní společnosti
  • komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat

Nabízíme

  • stabilní zázemí zahraniční společnosti v Olomouci
  • zajímavá náplň práce a neustálý kontakt s lidmi
  • používání a rozvíjení angličtiny a dalších jazyků
  • příjemné prostředí s přátelským kolektivem
  • balíček firemních benefitů – příspěvky, poukázky, stravování, volný čas, aj.
  • nástup možný ihned