Volné pracovní místo  Obchodní manažer s AJ – zahraniční obchod (30-35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Technické vzdělání, velmi dobrá znalost angličtiny a zkušenosti v obchodní činnosti ve strojírenství?
Rozšiřte tým významné výrobní firmy v Přerově - jste člověk, kterého hledáme!

Náplň práce:

  • vyhledávání nových příležitostí na zahraničních trzích
  • účast na jednáních, tvorba smluv a příslušných dokumentů
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • cestování za zákazníky, prezentace společnosti
  • zodpovědnost za obchodní plán a jeho plnění

Požadujeme

  • prokazatelná praxe min. 2 roky jako obchodní manažer ve strojírenství
  • technické vzdělání – ideálně strojírenského směru
  • velmi dobrá angličtina – min. B2 úroveň
  • ochota cestovat i do zahraničí (Evropa), vč. dlouhodobějších služebních cest
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • práce na HPP v úspěšné a moderní firmě
  • stabilní místo s jistotou mzdy
  • služební automobil, notebook, telefon
  • příležitost k poznání různých států a kultur
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • lokalita pracoviště: Přerov
  • nástup: ideálně ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.