Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER s AJ, nebo NJ (odlitky)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Vyrábíme a dodáváme ocelové odlitky a odstředivě lité trubky do těch nejnáročnějších provozů a pro odbyt a export hledáme nového kolegu.

Vyrábíme a dodáváme ocelové odlitky a odstředivě lité trubky do těch nejnáročnějších provozů. Disponujeme vlastní modelárnou pro výrobu slévárenských dřevěných modelů, projektovaných našimi špičkovými slévárenskými technology s dlouholetou praxí.

CO BUDETE DĚLAT?
  • vyřizujete poptávky, vytváříte cenové nabídky
  • hledáte nové možnosti a nové kontakty pro byznys
  • jednání s výrobními firmami
  • cestujete v rámci ČR a zahraničí
  • poskytujete i technické poradenství klientům

Požadujeme

KOHO HLEDÁME?
  • kolegu, pro něhož je obchod zábavou a prací zároveň
  • "silnou" osobnost – protože budete prodávat "těžký" produkt – a tím jsou odlitky :)
  • potřebujete znalost němčiny či angličtiny – budete komunikovat převážně se zahraničními zákazníky a partnery
  • parťáka, který dokáže dělat obchod jednak formou osobního kontaktu s klientem, ale i "od stolu" z office.
  • a také komunikativního kolegu s nábojem, energií a chutí zkoušet něco nového.

Přijali bychom i dva nové kolegy, práce a poptávek je hodně a lidí máme méně. Jednoho zkušeného a jednoho juniorního, kterého si rádi zapracujeme.

Nabízíme

A CO JSME SCHOPNI VÁM POSKYTNOUT?
  • mzdu od 35 000 Kč výše (u juniorů se začíná s nižší mzdou)
  • po zapracování služební vůz
  • stravenkový paušál
  • zkrácená pracovní doba

Jiná sdělení

Každý odlitek je jedinečný, tak k nim i přistupujeme. A stejný přístup máme i k našim kolegům.

Pokud Vás tato výzva zaujala, dejte nám o sobě vědět.