Volné pracovní místo  Obchodní manažer senior (zahraničí)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro stabilní na trhu dlouhodobě působící společnost která se zabývá vývojem výrobou a instalací řídicích systémů a elektronických zařízení hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního manažera pro zahraniční partnery.

Pracovní náplň:
  • Akvizice nových zákazníků vyhledávání obchodních příležitostí ve spolupráci s marketingem
  • Vedení a organizace systému obchodní činnosti
  • Naplňování obchodních cílů a obchodní strategie prodeje produktů a služeb
  • Sledování trhu monitorování poptávek a vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ obchodního nebo technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici 5 let
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka
  • Obchodní dovednosti a schopnost jednání
  • Zkušenosti v elektronice případně železniční dopravě výhodou
  • Nadstandardní znalost MS Office MS Project

Nabízíme:
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Jazykové vzdělávání
  • Systém firemních benefitů
  • Pracoviště- Praha

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".