Volné pracovní místo  Obchodní manažer v IT

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Spravovat a budovat obchodní a partnerskou síť v oblasti moderního IT software (B2B)
Jednat s partnery face to face nebo online
Prezentovat inovativní software potenciálním partnerům
Vyjednávat podmínky o provizní spolupráci s IT partnery
Mít na starosti obchodní transformace a optimalizace procesů
Cestovat převážně v rámci Evropy

Požadujeme

Máte silného obchodního ducha a zkušenosti z oblasti IT? Do české IT společnosti s mezinárodním působením hledáme parťáka pro rozvoj byznysu. Aktivní AJ podmínkou (min. B2). Zajímavý plat + atraktivní provize, rozvoj v oblasti nejmodernějších technologií, možný kariérní růst na spolumajitele firmy.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Dynamickou práci v úspěšné IT firmě
Fix dle domluvy + atraktivní provize dle výsledků
Pravidelný home office
Firemní počítač a vybavení
5 týdnů dovolené
Sick days
Pružnou pracovní dobu
Příspěvky na kulturu a sport
Možnost práce na HPP i ŽL
Zvýhodněný mobilní tarif
Podporu ve vzdělávání
Občasné cestování
Firemní akce
Zázemí kanceláře: Region Třebíč / Praha / home office

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO TOP MANAŽERSKÁ PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!