Volné pracovní místo  Obchodní manažer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní výrobní společnost v Brně působící v oblasti elektro, hledáme kandidáty na pozici:

Obchodní manažer

Místo výkonu práce – Morava (možnost Home office)

Náplň práce:
  • Příprava obchodně – technických nabídek
  • Komunikace se zákazníky při realizaci projektu
  • Rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí pro robotizovaná pracoviště

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického/strojního zaměření
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Orientace v průmyslových odvětvích
  • Schopnost práce v týmu
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního, profesního i osobního rozvoje

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".