Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: vysoce individuálně motivující

Pro našeho klienta - zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme nového kolegu na pozici Obchodní manažer pro informační systémy pro řízení výroby. Informační systém pro řízení výroby představuje klíčový zdroj informací u výrobních společností o aktuálním stavu jejich výrobních procesů, plnění zakázek, využití strojů a plnění norem.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

aktivní vyhledávání a oslovování cílové skupiny výrobních společností a potencionálních zákazníků
navazování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky, vytváření a budování efektivních partnerství
příprava a prezentace výrobního informačního systému zákazníkům, ve výběrových řízeních, na veřejných akcích a seminářích
nabízení a prezentace výrobních informačních systémů u zákazníků
spolupráce s technikem při analýze výrobního procesu a systému zákazníka
zpracování cenových a smluvních nabídek, jednání o smluvních podmínkách a spolupráce na přípravě obchodních smluv
efektivní řešení zákaznických problémů, kontrola rozpracovaných zakázek a projektů
spolupráce na implementaci nových procesů u zákazníka
průběžný monitoring aktivit konkurence na trhu a získávání tržních výhod

Do budoucna bude součástí práce:

budování vlastního obchodního týmu
spolupráce na mezinárodních projektech v atraktivní oblasti Průmysl 4.0

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má VŠ/SŠ vzdělání IT nebo technického směru
komunikační dovednosti a schopnosti přesvědčit a budovat partnerské vztahy
rétorické dovednosti a vysoký standard reprezentace
vlastní kreativitu, schopnost plnění obchodních cílů
analytické a technické myšlení v oblasti výrobních procesů a IT
je flexibilní, s pracovním nasazením
ovládá AJ slovem i písmem na komunikační úrovni
má ŘP sk. B - aktivní řidič s ochotou cestovat na celém území ČR a SR

Velkou výhodou je:

praxe s výrobním procesem štíhlé výroby
znalost aplikací IT technologií pro strojírenské výrobní společnosti (např. SAP, Navision, Helios)
zájem o propojení osobních dovedností v oblasti obchodu, IT a výroby

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

moderní pracoviště a pracovní zázemí v Brně
vysokou odbornou a profesionální podporu vedení společnosti
pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíců
služební vůz i k soukromým účelům
firemní notebook a mobilní telefon
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky
práci v příjemném neformálním prostředí