Volné pracovní místo  Obchodní manažer

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného Klienta hledáme vhodné Kandidáty na pozici <br/>
<br/>Obchodní manažer <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrh obchodní strategie společnosti ve spolupráci s ředitelem</li>
<li> návrh způsobu jednání s jednotlivými zákazníky </li>
<li> vedení cenového jednání se zákazníkem na základě dohodnuté strategie </li>
<li> koordinace náběhu nových projektů ve vztahu k zákazníkovi – obchodní podpora</li>
<li> realizace změnových nabídek u běžících projektů</li>
<li> úzká spolupráce napříč firmou</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru </li>
<li> praxe na obdobné pozici min. 6 let podmínkou</li>
<li> znalost oboru strojírenství výhodou </li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> znalost norem ISO 9001:2008, 14001:2004</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí</li>
<li> schopnost týmové práce</li>
<li> orientace na výsledek</li>
<li> zodpovědnost za svěřené úkoly</li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> ochota cestovat </li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> práce v příjemném kolektivu</li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení