Volné pracovní místo  Obchodní manažer/ka (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zahraniční společnost s pracovištěm v Olomouci hledá do svého úspěšného obchodního týmu kolegu na pozici Obchodní zástupce! Máte obchodní cítění, příjemné vystupování a chuť poznávat různé společnosti u nás i v zahraničí? Nabízíme zajímavě ohodnocenou práci v přátelském kolektivu! Pošlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • udržování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
  • pátrání a po nových obchodních příležitostech a navazování nových kontaktů
  • orientace v produktovém portfoliu společnosti
  • vyjednávání obchodních podmínek, tvorba prezentací a cenových nabídek
  • tvorba smluv a jiných potřebných dokumentů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní komunikace v angličtině
  • obchodní cítění, zkušenosti v této oblasti výhodou
  • ŘP sk. B
  • příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní přístup, komunikační schopnosti

Nabízíme

  • práce na HPP v úspěšné výrobní společnosti s pracovištěm v Olomouci
  • moderní pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • přímý kontakt s lidmi a využití angličtiny
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • zajímavá mzda s bonusy
  • možnost cestovat
  • pestrá nabídka dalších benefitů
  • nástup možný ihned