Volné pracovní místo  Obchodní manažer/ka (Sales Manager)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Poznejte zákazníky a pomozte jim řešit jejich problémy s IT

Rádi přivítáme kolegu, který nečeká, dokáže se chopit příležitosti a nevyhýbá se zodpovědnosti za svou činnost.

Náplň : aktivní prodej produktů a služeb z oblasti IT systémů, technologií, webových služeb, aplikací a servisu.

Požadujeme

orientuje se v problematice IT a problematice partnerských programů
má zkušenosti s prodejem komplexního sw a hw řešení dle potřeb zákazníka
má prokazatelné výsledky z předchozích zaměstnání
má schopnost vytvářet a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
je dynamický, vytvrvalý, samostatný a komunikativní
má ambice vybudovat si vlastní pozici ve firmě
znalost MS Office, vlastní řidičský průkaz - aktivní řidič

Nabízíme

finanční ohodnocení dle konkrétních zkušeností a dle dosahovaných výsledků s průhledným
finančním ohodnocením obchodníka - podíl na vytvořeném zisku
další vzdělání a kompletní podporu v technickém zázemí a vybavení pro práci
prostor pro seberealizaci, poradenství a zkušenosti z oboru, firemní benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".