Volné pracovní místo  Obchodní nástupce - chladící komponenty!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Využijte zajímavou příležitost pracovat pro mezinárodní společnost působící v oblasti chladírenské techniky. V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>Obchodní zástupce - chladící komponenty!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> prodej chladících komponentů</li>
<li> komunikace s českými i zahraničními zákazníky </li>
<li> jednání se servisními týmy</li>
<li> péče o stávající zákazníky a rozvoj nových obchodních příležitostí</li>
<li> 20% cestování</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/ VŠ technikého zaměření (oblast HVAC výhodou)</li>
<li> technické znalosti chladících komponentů</li>
<li> výborné komunikační schopnosti</li>
<li> obchodní potenciál</li>
<li> pokročilá znalostanglického jazyka podmínkou</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> nadstandartní platové ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".