Volné pracovní místo  Obchodní poradce v terénu | Strakonice & Prachatice | až 90 000 Kč

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–90 000 Kč / měsíc

O firmě

Timac Agro je francouzská dceřiná mezinárodní společnost spadající pod skupinu Groupe Roullier s více než 9000 zaměstnanci po celém světě. Zabýváme se dlouhodobě udržitelným zemědělstvím a do naší produktové řady patří především výrobky pro výživu půdy a plodin🌱. Veškeré produkty vznikají interně ve vývojovém centru ve Francii v Bretani, přičemž vlastníme patentované technologie 🔬, které nám umožňují nabízet prémiové a jedinečné produkty v této oblasti na trhu a zároveň vnášet do zemědělství moderní vědu. Vizí naší společnosti je dlouhodobě udržitelné zemědělství, nezatěžování půdy, kvalita plodin a tím i prosperita zákazníků. 🌿 A právě i Vy v této misi budete hrát klíčovou roli.

Popis pracovní nabídky

Jaká bude náplň Vaší práce?

Denní schůzky s farmáři a zemědělci v přiděleném okresu
Prezentace a prodej našich prémiových produktů na základě konkrétního plánu pro daného zákazníka
Následné monitorování výsledků (vedení fotografické dokumentace pro porovnání výsledků)
Poskytování poprodejní péče a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
Spoluorganizace seminářů pro Vaše zákazníky a účast na akcích v daném regionu
Neustálé vzdělávání v rámci produktů, technologií a novinek v odvětví

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?

Jste obchodník od přírody
Máte zájem pracovat v oblasti udržitelného zemědělství a chcete se neustále vzdělávat
Motivuje Vás být úspěšný
Vaše komunikační a prezentační dovednosti jsou perfektní
Bydlíte v daném okresu nebo v blízkém okolí
Dokážete si efektivně organizovat svůj čas
Jste aktivní řidič (denní jízdy)

Nabízíme

Co vše od nás dostanete?

K fixní mzdě nadprůměrný provizní systém bez limitu – úspěšní kolegové si u nás vydělávají min. 70 000 Kč měsíčně.
5 dní dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
2 dny zdravotního volna
Automobil i pro soukromé účely
200 najetých km k soukromým účelům hrazeno každý měsíc ze strany společnosti
Stravné
Mobilní telefon a tablet
Vánoční dárek v hodnotě až 10 000 Kč každý rok
Připojištění odpovědnosti (50% hrazeno společností)
Multisport karta
Bonus za doporučení zaměstnance 10 000 Kč
Plné zaškolení a další profesní vzdělávání v průběhu celého roku
Stabilní zázemí rodinné mezinárodní společnosti
A v neposlední řadě budete prodávat kvalitní prémiový produkt