Volné pracovní místo  Obchodní ředitel - extrení distribuce

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajišťuje odbornou péči a podporu pro činnost externích distribučních kanálů
  • vede akviziční jednání s obchodními partnery
  • zajišťuje prezentace pro obchodními partnery
  • aktivně se podílí na vysoce kvalitním servisu poskytovaném obchodním partnerům
  • spolupracuje na marketingových koncepcích
  • navrhuje a podílí se na přípravě motivačních programů pro distribuční kanály
  • soplupracuje s ostatními distribučními kanály

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s MLM typem prodeje
  • praxe v prodeji finančních služeb/ produktů výhodou
  • vyšší uživatelská znalost práce na PC
  • znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme

  • zázemín silné finanční skupiny
  • finanční ohodnocení odpovídající významu pozice a pracovnímu výkonu
  • systém zaměstnaneckých výhod, statusové výhody spokené s pozicí
  • příjemné pracovní prostředí