Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ŘEDITEL|POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL|TOP MANAGEMENT|AŽ 80 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-202868. Máte zkušenosti v potravinářském průmyslu? Víte jak stanovit správnou obchodní strategii, která přinese žádané výsledky? Chcete se podílet na chodu celé společnosti a být součástí TOP managementu? Pokud ano, tak nás kontaktujte!<br/>
<br/>Pro našeho klienta působícího v oblasti potravin, hledáme vhodné kandidáty na pozici "OBCHODNÍ ŘEDITEL|POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL|TOP MANAGEMENT|AŽ 80 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení podřízených zaměstnanců</li>
<li> odpovědnost za přepravu a logistiku v rámci Moravskoslezského kraje</li>
<li> stanovení nové obchodní strategie a podílení se na stanovování strategie celé společnosti</li>
<li> odpovědnost za dosahování obchodních cílů</li>
<li> jednání s obchodními partnery</li>
<li> monitoring trhu a konkurence</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> zkušenosti v oblasti potravinářství</li>
<li> zkušenosti se stanovováním obchodní strategie</li>
<li> zkušenosti s řízením lidí</li>
<li> práce s PC – Excel, Access, Outlook</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> německý/anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil </li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> notebook</li>
<li> variabilní složka mzdy </li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> možnost práce na Home Office</li>
</ul>